mezoterapia igłowa Białystok
Zdrowie

Najlepsza mezoterapia igłowa – Białystok i okolice

Redukcja zmarszczek, cellulitu, poprawa owalu twarzy czy pozbycie się przebarwień – oto niektóre z korzyści, jakie może przynieść regularne wykonywanie mezoterapii igłowej. Na czym polega zabieg i kiedy widać pierwsze efekty? Jak długo się utrzymują? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule. 

Mezoterapia igłowa Białystok – czym jest? 

Mezoterapia igłowa to zabieg, który może być remedium na większość typowych problemów skórnych. Z tego względu jest jedną z najpopularniejszych metod stosowanych w gabinetach kosmetycznych i ma wiele fanek wśród zadowolonych klientek. Polega na iniekcji preparatu leczniczego pod skórę, za pomocą pojedynczej igły. Dzięki działaniu miejscowemu, podanie skoncentrowanej formy substancji aktywnych w konkretne miejsce na skórze osiąga wysoką skuteczność, nawet w przypadku zaawansowanych zmian.

Mezoterapii igłowej nie należy mylić z mezoterapią mikroigłową, podczas której aplikację preparatu wspiera się dodatkowo specjalną głowicą, wykonującą mnóstwo mikroskopijnych nakłuć. Takie kontrolowane mikrouszkodzenia mają ułatwiać penetrację preparatów do głębszych partii skóry. Wybór właściwej metody iniekcji będzie zależeć od indywidualnych potrzeb oraz kondycji skóry. Szukając mezoterapii igłowej Białystok, warto zwracać uwagę na profesjonalizm i odpowiednie kwalifikacje osób wykonujących zabiegi. Więcej na ten temat znajdziesz – Tutaj.

Wskazania do mezoterapii igłowej:

  • cienie i zmarszczki pod oczami;
  • utrata blasku i elastyczności skóry;
  • przesuszona, wiotka skóra;
  • łojotok;
  • przebarwienia;
  • widoczne linie i zmarszczki na twarzy;
  • wypadanie włosów;
  • cellulit. 

Mezoterapia igłowa – efekty stosowania

Jakie efekty przynosi mezoterapia igłowa Białystok? Na niezwykłą popularność tej metody wpływa fakt, że efekty zabiegu na twarzy widoczne są tuż po jego wykonaniu. Cera jest wyraźnie elastyczniejsza, gładsza i nawilżona. Cienie pod oczami zostają zniwelowane, poprawia się ukrwienie skóry. Jeśli mezoterapię zastosowano w celu stymulacji porostu włosów lub redukcji cellulitu, pełne efekty pojawiają się po kilku tygodniach. Wynika to z naturalnego procesu regeneracji skóry. Pozytywne efekty w strukturze skóry utrzymują się nawet przez rok po zabiegu.  

Możliwość komentowania Najlepsza mezoterapia igłowa – Białystok i okolice została wyłączona