osocze
Zdrowie

Osocze bogatopłytkowe- jakie daje efekty?

Osocze bogatopłytkowe (ang. PRP Platelet Rich Plasma) cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet.  Nic w tym dziwnego, efekt zabiegu często widać już po pierwszej wizycie w salonie medycyny estetycznej. Skóra staje się bardziej jędrna, wygładzona, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Niewątpliwie, każda kobieta po zabiegu wygląda o kilka młodziej! Osocze bogatopłytkowe nie jest tak inwazyjnym sposobem na zachowanie młodego wyglądu jak lifting skóry, ale może przynieść podobne efekty. Nie bez powodu bowiem nazywany jest „wampirzym liftingiem” 

Ile kosztuje i co daje zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Zabieg osocza bogatopłytkowego powoduje przyspieszenie procesu odnowy tkanek. Fibroblatsy, czyli komórki odpowiadające za syntezę kolagenu zostają pobudzone, wyrównany zostaje także koloryt skóry. PRP wspomaga proce naprawcze, co prowadzi do rewitalizacji skóry. Poprawia także ukrwienie skóry.

Ceny osoczabogatopłytkowego są zróżnicowane w zależności od sprzętu, rodzaju zestawu do przygotowania koncentratu, partii ciała poddanych zabiegowi, a nawet miasta (konkurencyjne ceny). Koszt zabiegu waha się średnio w granicach 1500-3000 zł

krew

Osocze bogatopłytkowe PRP Białystok

Miejsce wykonania zabiegu powinno być wybrane z wielką starannością. Wiele gabinetów ma w swojej ofercie zabieg PRP, ale w celu zachowania jak największego bezpieczeństwa procedury, należy wziąć pod uwagę wielu czynników takich jak np. bezpieczeństwo sprzętu, czy też kwalifikacje osoby wykonującej zabieg. Wszystko to powinno być potwierdzone certyfikatami łatwo dostępnymi dla klientów. W dużym miastach jak np. Białystok znaczna ilość gabinetów oferuje zabieg PRP. Osocze bogatopłytkowe Białystok można wykonać w sprawdzonym gabinecie dr. Stawowska. Należy więc pamiętać, by nie wybierać pierwszego lepszego gabinet wyświetlonego na liście naszej przeglądarki, dobrze jest poświęcić trochę czasu, by wybrać gabinet medycyny estetycznej, w którym zabiegi wykonują najlepsi specjaliści na sprzęcie najwyższej jakości.

Możliwość komentowania Osocze bogatopłytkowe- jakie daje efekty? została wyłączona